czwartek, 1 grudnia 2016

PREZENTY DLA DZIEWCZYNKI 2-3 LATA

Po 2 roku dzieci są już bardzo świadome, zaczynają przejawiać swoje zainteresowania i coraz lepiej się komunikują, często ukazując swoje zdanie. Od tej pory są niesamowicie pomocne przy wyborze prezentów.

Sezon na lalki dopiero uznaje za otwarty. Teraz coraz częściej lalki, misie i inne maskotki są mocno przytulane, śpią wszyscy razem w łóżeczku, jedzą z tej samej miseczki i nawet do toalety chodzą razem. A jak lalki to nie może zabraknąć dla nich domku, a wózek to już konieczność. Wszystkim misiom chętnie "czytane" są książki, tak one dalej nie wychodzą z mody.


Źródło
Źródło
Szef kuchni również objawia się w dziecku i kuchnia, czy zestaw garnków, warzyw i owoców do cięcia, na pewno się przyda. Dziewczynka staje się małą damą i z chęcią sięga po pomadkę, perfumy, no i oczywiście torebkę lub plecak, w których nosi swoje skarby.
Źródło

Konik na biegunach powinien być też dobrą opcją. Teraz Marta go nie ma, ale jak byłyśmy przez 2 miesiące na wakacjach u rodziny, to codziennie był używany. Wcześniej Marta jeździła na rowerku trójkołowym, ale zaczęła z niego trochę wyrastać i został zastąpiony większym rowerkiem z doczepianymi kółkami. Hulajnoga to również dobry prezent, a przy okazji dziecko uczy się utrzymywać równowagę.
Źródło

Źródło

Źródło
Jakiś czas temu zrobiłyśmy domową ciastolinę i masę solną, a zabawa była przy tym przednia. Marta zajęta była ponad 2 godziny, lepiła i robiła ciasteczka, dlatego ciastolina, czy piasek kinetyczny na pewno ucieszą nie jedne dziecko. Puzzle memo, normalne puzzle czy też układanka do nauki kolorów, także potrafią na długo zająć dziecko a przy okazji rozwijają logiczne myślenie.
Źródło
Źródło
Któregoś razu byłyśmy na poczcie, a teraz poczta to prawie jak sklep i Marta wypatrzyła breloczek owcę, która dodatkowo beczała i świeciła. Wierzcie lub nie, ale nie widziałam, żeby z czegoś aż tak się cieszyła, jak z takiej pierdoły. Basen z piłeczkami także powinien ucieszyć dziecko, zwłaszcza że po 2 roku coraz częściej skacze z różnych wysokości, a do takich kulek, to sama przyjemność. 
To na razie ostatnia seria prezentowa dla dzieci, gdyż Marta ma 2,5 roku i tylko do tej pory wiem co jej się podoba i co możemy polecić.

Poprzednie posty:

Życzymy udanych łowów i wielu uśmiechów na buziach małych obdarowanych.

Do napisania!
KĄCIK MADZI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad :)